UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widzę, że pan "pełna porażka" nie ma małych dzieci, albo się nimi nigdy nie zajmował. Koncert był świetny, również dla dorosłego, bałem się, że zderzenie energii mojego trzylatka z misternym planem okaże się katastrofą, ale przeciwnie, orkiestra oraz prowadząca dali radę, a dziecko uspokoiło się pod wpływem muzyki. Tak trzymać :)
~thag