UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja jestem innego zdania niż mój przedmówca. Tytuł koncertu brzmiał: "Muzyka dla smyka". Więc dla dzieci i to małych; O) Brawo dla orkiestry!!!!! Pokazaliście pełen profesjonalizm!!!! Profeska kiedy dyrygował Wami chłopczyk. Bardzo się nam podobało!!! Prosimy o więcej.
mama12