UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja jestem innego zdania niż mój przedmówca. Tytuł koncertu brzmiał: "Muzyka dla smyka". Więc dla dzieci i to małych; O) Brawo dla orkiestry!!!!! Pokazaliście pełen profesjonalizm!!!! Profeska kiedy dyrygował Wami chłopczyk. Bardzo się nam podobało!!! Prosimy o więcej.

mama12