UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

szanowny Panie Erg, Elblag nalezal do Polski, jako port, nieprzerwanie od roku 1466 do 1772,kiedy to w wyniku pierwszego rozbioru zostal sila wcielony do Prus. Prosimy o przybliżenie tego okresu. Dla nas Polaków jest to bardzo interesujący okres w historii tego miasta.