UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
szanowny Panie Erg, Elblag nalezal do Polski, jako port, nieprzerwanie od roku 1466 do 1772,kiedy to w wyniku pierwszego rozbioru zostal sila wcielony do Prus. Prosimy o przybliżenie tego okresu. Dla nas Polaków jest to bardzo interesujący okres w historii tego miasta.