UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A skąd brać kasę na drugi zespół, moi mili?Miasto na fali entuzjazmu opłaciło jeden sezon, na więcej nie da i słusznie. Przecież zwolnione panienki grały padlinę w pierwszej lidze, gdyby nie wzmocnienia z pierwszej drużyny w meczu z Poznaniem, tej pierwszej ligi już by nie było. Ja nie wiem o co ten cały płacz, decyzja słuszna, jedynie powinna być podjęta przed sezonem, no ale wtedy w zarządzie nie było jeszcze Bajczyka i Jankowskiego. Wynik i gra z łączpolem do przewidzenia, jeśli ktoś liczył na wyrównaną walkę w tym składzie, to gratuluję optymizmu.

hd