UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziewczyny udowodniły po raz kolejny że celem tej drużyny jest walka o utrzymanie. Nie ma co obiecywać sobie niczego więcej, boisko zweryfikowało wczoraj formę Startu, a raczej jej brak. Zupełnie nie istniały skrzydła, młode zawodniczki ze skrzydeł nie dość że nie potrafiły zdobyć bramek, to niestety nie potrafiły nadążyć w obronie za wybieganymi dziewczynami z Gdyni. Zero zaangażowania, ambicji, walki, obrona tragiczna, bramkarka jeszcze gorsza, jedyny plus dla Hani Sądej, jako jedyna była skuteczna i walczyła. Sądej 3,Kędzierska 1!!!, Szott 1,Cekała 1,Frąckiewicz 2,Brojek 1!!!, Maksymiuk 1,Aleksandrowicz 1!!!, Szymańska 2,Janaczek 2.Oczywiście jest to moja subiektywna ocena w skali 1 do 6,więc nie każdy może się ze mną zgadzać. Powodzenia Starcie w następnym meczu i więcej walki.

trevor