UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy Zarząd jest naprawdę ślepy i nie widzi co się dzieje z tą drużyną. .. .. Kibice jak zawsze całym sercem za zespołem, jedyny filar całego tego przedsięwzięcia pod nazwa START ELBLĄG to właśnie kibice na których można zawsze liczyć. Wczorajsza atmosfera i doping rewelacja. Do zarządu zróbcie coś z tym k. .. ..
palikot