UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

genialny koncert! co prawda chłopcy się trochę pogubili ale dało się chociaż ich pooglądać. nie zapomnę jak "normalni" panowie nie weszli do kibla przez cały czas gdy chłopco -dziewczynki się malowali w męskim kiblu :D haha