UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sulich z deka zawiodłeś opisując SPLENDOR ponieważ co widać oni są fanami Marylin Manson i ogólnie stylistyki goth, wamp, komedy i grup podobnych itp. Lekki kabaret moim zdaniem jest celowy co widać na co stawiają. Prosta muzyka oraz image. Więc nie oceniaj ich pod kątem oryginalności bo zapewne zespół zdaje sobie sprawę, że nie jest nowością i po prostu bawią się i za jawne podobieństwa ludzie i lubią. Ty słuchasz nudnego progresywnego rocka itp. :) i brak ci dystansu zabawy ujmując to przerostem formy nad treścią dlatego nie przypadło ci to do gustu :D Przecież dzieciak by się kapnął, że to mistyfikacja.