UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda że Policja zamiast łapania emerytów za " niemanie świateł" nie kontroluje samochodów " szrotów" jakimi jeżdzi młodzież i część autobusów. Smród przepalanego oleku jest szkodliwy i dokuczliwy.

Elbingerer 2011