UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bitwa Warszawska 2011 Była jak dla mnie Super zabawą, a za razem Nauką historii. Ciesze sie, że organizatorzy wpadli na ten pomysł. Była to pierwsza taka inscenizacja i mam nadzieje, że organizatorzy na tym nie poprzestaną. Uczestnik Gry, uczeń I LO w Elblągu