UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego nie ma na wystawie postaci Księżniczki Leyi, Lucka Skawakera, Hana Solo oraz robotów? Brak tu także Jabby znanego w całej galaktyce pirata :( Brak mi też Lorda Wadera. Siły dobra reprezentuję tylko mistrz Yoda :( A gdzie rycerze Jedi?

Generallo