UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niesamowita wystawa. Byłem w szoku, jak zobaczyłem w drzwiach prawdziwego Szturmowca. Niesamowicie mili ludzie, modele wspaniałe. Dla mnie najlepszy był Yoda. Ciesze się, że w Elblągu wreszcie ktoś zrobiłe coś szalonnego i wspaniałego.

zwiedzający