UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

FlorekPJN - gdybyś choć trochę znał się na lokalnej polityce, wiedziałbyś, że Słonina oddłużał już szpital miejski. Ten ponownie się zadłużał. Nie tędy droga Panie Floryński, ale co ty możesz wiedzieć o polityce i ekonomii.

jkjk