UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Pani Gelert - doskonały menadżer, wybitny specjalista od zarabiania na bólu, cierpieniu i nieszczęściu. Co z tego, że wczoraj zmarło dziecko, bo nie było transportu z Żeromskiego na Królewiecką (media nie zauważyły). Według Pani Dyrektor tak ma wyglądać opieka medyczna nad chorymi dziećmi po przeniesieniu pediatrii, bo liczy się KASA, KASA, KASA. Gdy usługi medyczne będą zmonopolizowane (po to tak naprawdę przenoszenie oddziałów szpitalnych) to NFZ zapłaci więcej a ty nieszczęśniku, który chorujesz na coś na czym nie można zarobić - zdychaj. Problem chorych dzieci wraca niczym bumerang. Najpierw chorujemy jako dzieci, później chorują nasze dzieci, później wnuki itd. Nie działajmy przeciw sobie. Nie wspierajmy ludzi, którzy nic nie tworzą, nic nie produkują a chcą wzbogacić się na naszych dolegliwościach.