UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A jaka następna akcja turystyczna będzie p. Rybickiego. Kogo teraz zaprosi z Warszawy do ELBLĄGA, żeby dokopać -komu ???? SWOIM!!!. .. .oby tak dalej a pociąg z numerem jeden się sam wykolei.

W trosce o POprawność