UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
w końcu dyskutuje się i słucha lekarzy i pacjentów, cieszę się że zamiast likwidować zadłużoną jednostkę próbuje się ją reorganizować i nie będzie zwolnień, lekarze i tak pracują na kilku etatach, gorzej w przypadku likwidacji byłoby z pielęgniarkami i pozostałym personelem