UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pare lat temu mnie takze potrącił starszy gościu w Elblagu. Wymusił pierwszeństwo i tylko to, że jechałem wolno, to mogę teraz pisać dalej - skoro tamtego motocyklistę odwieziono do szpitala po zderzeniu z dwoma pojazdami, to oznacza, że takze musiał jechać wolno. Niestety ruch na drogach coraz większy, a drug prawie wcale nie przybywa. Ciekawy jestem jaka tym razem była reakcja ludzi, bo w moim przypadku, mimo, że każdy świadek widział, że mi wymuszono pierwszeństwo to nikt mi nie pomógł nawet podnieść motocykla (a sam ze względu na obrażenia nie byłem w stanie), że nie wspomne, że jadąca akurat wtedy do pracy pielęgniarka z przychodni ortopedycznej, nie zatrzymała się nawet i nie sprawdziła stanu zdrowia poszkodowanego. Wiem to od niej samej, bo jak byłem na konsultacji u ortopedy, to ona sama bez zażenowania mi sie do tego przyznała - wrecz pochwaliła się, że widziała ten wypadek. ..

cyklista