UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

bo kur. .. prawo jazdy powinno być wydawane terminowo! powyżej 50 roku życia badania okresowe powinny się odbywać co 2 lub 3 lata! a nie jedzie stary taki ślepy refleksu i wyobraźni zero a później że wypadki!!