UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
.. .. jak zwykle. .. .. starszy kierowca, powinni takich badac co rok w ramach badań okresowych, nistety z wiekiem spada zarówno poziom wyobraźni jak i orietnacji na drodze, nie mówiąc o cechach fizycznych jak refleks, wzrok i słuch. .. .. wiem że kiedyś też mnie to czeka, ale bezpieczeństwo najważniejsze. .. .
dirver