UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

.. .. jak zwykle. .. .. starszy kierowca, powinni takich badac co rok w ramach badań okresowych, nistety z wiekiem spada zarówno poziom wyobraźni jak i orietnacji na drodze, nie mówiąc o cechach fizycznych jak refleks, wzrok i słuch. .. .. wiem że kiedyś też mnie to czeka, ale bezpieczeństwo najważniejsze. .. .

dirver