UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miło poczytać o kimś, kogo mieszkańcy Elbląga lubili. Tym milej, że musiała to być osoba zasłużona dla miasta, skoro z takimi honorami obchodził urodziny. Wskażcie mi tylko jednego radnego wyzwolonej z komunizmu RP, o którym wypowiadano się w tak dobrym tonie.
AR_AR