UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

mgr to chyba nie skrót od magister :P bo co to za magister co po mgr stawia kropkę; ) EOK to też dziwny skrót dla Elbląskiej Orkiestry Kameralnej, dla mnie EOK to zawsze był Elblaski Ośrodek Kultury, wiem, że taka nazwa juz nie funkcjonuje, ale ciężko się przestawić jak się całe życie mieszka w E-gu.

LOla123