UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szacun dla wiedzy a z liścia dla półgłówków. Erg na prezydenta Elbląga bądź chociaż nominacja na konserwatora miasta. Ten facet czuje to miasto. Myślę że wtedy mielibyśmy starówkę z prawdziwego zdarzenia a nie steropianowo-klinkierowe barachło.
Staruch