UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Drogi przedmówco-anonimie, jedno sprostowanie, widać z matematyką u Ciebie kiepsko, bo nie kilka a kilkadziesiąt. Pierwszy obóz powstał we wrześniu 39' a to jest ponad ćwierć wieku po tym jak ta gazeta wyszła drukiem (dokładnie 26 lat później). Widać bardzo bolą Ciebie od jakiegoś czasu tłumaczenia codziennej prasy która ukazywała się w tym czasie w Elblągu, nie da się cofnąć czasu, Elbląg był wtedy niemiecki i nic tego nie zmieni. Miałbyś coś przeciwko jakby na podobnym portalu na Ukrainie- takim "portlwowie" ukazywały się takie tłumaczenia z czasów gdy polskie było Wilno? Historii nie da się zmienić.

janchrazn