UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

teraz na wszystko brak kasy. co było możliwe solidaruchy sprzedały. nie ma nawet kasy na załatanie dziur w jezdniach, a jak się naprawia oto przykład-ułożono nowy dywanik na odcinku ul skrzydlatej, tylko do połowy dalej natomiast pozostały dziury w jezdni a starczyło by te dziury zająć asfaltem a jest ich nie dużo-ale po co się wysilać, nie długo będzie zima to si ę dziury powiększą i będzie nowe trzy razy droższe zajęcie do firm. odcinek ul malborskiej do skrzydlatej głębokie dziury można oberwać zawieszenie samochodu nie ma komu naprawić a może należało by te dziurawe ulice oznakować w całym mieście. jesień na całego, zima za pasem, co będzie z tymi dziurawymi ulicami w przyszłym roku, może zdjąc dywanik asfaltowy i pozostawić kocie łby jak to uczyniono na jednej z ulic.

MIESZKANIEC ELBLĄGA