UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I komuchy pod przywództwem jakiegoś Smagały, Medarda Riefa itd. wysługiwały się towarzyszom Szmaciakom w "stolycy" i robierały "wredne, germańskie i faszystowskie Miasto Elbląg" - na "odbudowę Stolycy", która wnet stała się najbrzydszą "stolycą" w Europie. .. ..
Pomnik Soso w "stolycy"...