UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szkoda, że Akurat zagrał pierwszy. Dziwne, najbardziej "ambitny" zespół poszedł na "rozgrzewkę" :/ Tymczasem jeśli chodzi o piwo - to rzeczywiście było bez sensu, bo stały stoły. .. a piwa nie było (!) - wyglądało to w strefie koncertowej jak Oktoberfest. .. bez piwa, więc co to za biesiada ? Do tego ochrona raczej amatorska, i amatorsko taksująca wchodzących, czasem jak jakieś dresy.
ex-Wyborca