UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego ten jarmark nazywacie to "Swiętem chleba"? W poprzednich latach i owszem tak to wyglądało, lecz w tym roku nie za bardzo. Kramy powinny być ustawione w jakimś porządku. Targi, czy jak nazwać ten jarmark powinien mieć jakiś charakter, więc jak święto chleba to chleba - stoiska z pieczywem powinny być wyeksponowane. Pozatym powinien być zakaz handlu chińską tandetą. Pchli targ owszem może nadać "starówce" pewnego kimatu. Nie powinno być tak, że kto pierwszy ten zajmuje miejsce. Stoiska "odpustowe" powinny być w bocznych uliczkach. Takie jest moje zdanie. Jeżeli obecne władze mają podobną wizję miasta tj. totalny chaos i nieład to ja z chęcią im podziękuję.
RAMPer