UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hahaha jak takie retransmisje jak w Elblągu będą na Euro to ja dziękuję. No ale czego innego można się spodziewać po Elblągu :) To co jest na Bramie Targowej to nie kamera, tylko aparat fotograficzny, . który robi zdjęcie co 30 sekund. Nazywajmy rzeczy po imieniu!

bastek