UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

należy zauważać pozytywy bo w innym wypadku człowiek staje się ofiarą swego losu. a życie przecież jest takie piękne! co do pleneru to podziwiam takie inicjatywy. konstruktywne działanie jest przeze mnie jak najbardziej pozytywne.