UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Takich artykułów na Portelu jest sporo. Przygnębiające jest to, że nie są one ani szczególnie czytane, ani komentowane. Dlaczego? Bo wciąż dla wielu z nas nieszczęścia innych (wypadki), możliwość "dołożenia" przeciwnikom politycznym czy danie upustu swoim frustracjom jest dużo bardziej atrakcyjne. To smutne. Szkoda, że tylko niewielu z nas potrafi po prostu komuś, kto wykonał kawał dobrej roboty, zwyczajnie pogratulować.

rozsądny