UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nooo! Widzę, że tu działa jakieś małe lobby! Wczoraj napisałem kto jest sprawcą wypadku i proszę - Admin tej strony widocznie zadbał o dobro "poszkodowanego" bo moja wypowiedź nie przeszła. Facecik z Nissana ma widocznie długie rączki i niewąskie plecki skoro nawet na poetEl'u ma wtyki! Hańba! A co do odszkodowania - nie przejdzie ni h...ja!!! Najwyżej jakieś paręset złotych na chusteczki i środki przeciwbólowe!!! Sąd elbląski nam pomoże ale w imię czyichś interesów!!!
PAO