UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No nasza policja ruszyla do pracy:)0heeh:))Dzisiaj okolo godz. 18:30 stali przy Plk.Dabka,tak na wysokosci KOMFORTU i "pilnie"obserwowali sytacje na drodze:)I na dodatek z ukrycia,bo w jednym z ich zakamuflowanych polonezikow...NE 098...

dziuska