UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nic nie jest za darmo :) Muzycy są opłaceni z kasy miasta czyli z naszych podatków w ramach ich programów kulturalnych więc za darmo to nawet wpierd. .się nie dostanie. Wstep gratis? a kto siedzi na widowni? :) Ci co płacą wieć przyszli zobaczyć w kogo zainwestowali, czy aby na pewno nie ma kaszany :) free - to takie oczko dla 'plebsu', ktos się załapał to miał farta :) za darmo zawsze sale pełne :P ehh bidny ten elblag