UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystko super, tylko czemu ciagle wstęp za darmo, za wejściówkami, EOK i Ratusz tez potrzebują. Sala rzeczywiście bardzo jeszcze surowa. Ktoś nawet chce koce przynieść, może lepiej bezdomnym na dworzec, za tydzień już jesień.