UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nigdy tam nie byłem, sala nie jest chyba taka mala jak się pisze, tylko po prostu jeszcze nie zrobiona, wyglada surowo, jak studio telewizyjne, a nie sala koncertowa, trochę trzeba w nia jeszcze wlozyć oprócz sprzetu naglasniajacego, by była profesionalna i bardziej przytulna.