UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

bardzo energetyczne to tomkowe śpiewanie i chłopaków granie, co sprawiło, że koncert był rewelacyjny; sala-pomińmy ten temat, nie takie to buble były już w naszym mieście, ale cała reszta-cudna; -)

struna_od_gitary