UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Koncert był niezły, ciekawa interpretacja znanych i nieznanych utworów. Mnie bardzo przeszkadzało w odbiorze fatalne nagłośnienie niedużej sali koncertowej Kameralnej Orkiestry. Było za głośno i to nie pozwalało w pełni docenić walorów muzyki. Bardzo żałuję.

mmmmmmmmm