UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Koncert z Marcinem Wyrostkiem i Elbląską Orkiestrą był bajeczny, akustyka konceru doskonała sala za mała to na pewno. Do krytyka wyżej, to były dwa inne koncerty przede wszystkim repertuarowo, ale Ty tego nie zrozumiesz.