UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Polskość Elbląga do 1945 r. wyglądała ta jak ta blaszanka, czyli tzw. Pomnik Odrodzenia. .. .Ciekawe dlaczego 11 lipca 1920 roku nie było plebiscytu w Elblągu odnośnie jego przynależności do Polski ?

Powrót do ....?