UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dla kogo był ten falsh mob? dla tv i prasy? dla beki? byliście kiedyś na porządnie zorganizowanym mobie? to co próbują robić w e-gu to jakaś dziecinada zero podejścia, zero organizacji jednym słowem WIELKIE ZERO

null