UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
proponuję, żeby organizatorzy flash mobów w Elblągu poszperali w necie, na youtubie, gdziekolwiek jak wyglądają porządne flash moby, jak to się organizuje i jak to wygląda. przepraszam, ale nawet czegoś takiego nie umiecie zorganizować? i nie chrańcie mi tu, że jak się nie podoba, to może bym sam zorganizował coś takiego. nie zorganizowałbym na tak małą skalę, a w wielkich flash mobach brałem już udział. nie jest to trudne. tylko bardziej się w to zaangażować. to kontruktywna krytyka. powodzenia przy następnym.