UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wg mnie flash mob powinien być bardziej zaskakujcy, poduszki nie były złe, ale mało przemyślane. Godzina, miejsce troche mało dopracowane. Ja lubię te flashe organizowane w centrach handlowych, w którym uczestnicy nagle zaczynają coś robić, np podskakiwać :) Ludzie zdziwieni ale uśmiechnięci co jest oznaką, że im się podobało :) Pozdrawiam!