UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Byłem na meczu i powim wam tak. .. brawa dla OE za walkę ale poziom to żal. pl!; ) Optycznie Warta była wyraźnie lepsza, po prostu walka i troche szczęścia dały zwyciestwo OE. Na koniec refleksja jeżeli Warta grała najmocniejszym składem, a OE rezerwami to może się utrzymamy w I lidze, jezeli Warta też grała rezerwami to może byc bardzo cięzko utrzymać się OE w I lidze.
znafca