UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widac ze charakter Olimpia ma. Smieszy mnie wypowiedz trenera Jakolcewicza ze powinni wygrac na luzie. Trzeba pamietac o tym ze Olimpia grala praktycznie rezerwowym skladem. Brawo. Teraz czekamy na renomowany zespol z ekstraklasy. Moim zdaniem teraz niech nie bedzie to Legia tylko inny klub z gornej polki. Legia zagra z Olimpia w finale. Pomarzyc dobra rzecz.

Kibic od 1971