UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No to do kompletu opinii i wypowiedzi brakuje mi wywiadu z Panem Jerzym Wcisłą. Panie Piotrze Derlukiewicz może da się namówić Pana Wcisłę na wywiad? Chyba, że ma zakaz publicznych wypowiedzi w tym temacie. Może tak być. Demokracja w partiach politycznych to zwykła fikcja. Sekretarze rządza i daje komendy- kto nie posłucha to won z szeregów. Czerwony