UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tu dobrze mieć wysokie urzędnicze stanowisko z wysoką pensją i niewiele robić pożytecznego, a może czasem i coś pożytecznego jak się uda i ma się święty spokój. Tu rzeczywiście wtedy cudownie się mieszka- blisko morze, jeziora, Trójmiasto, rekreacyjna Wysoczyzna, Zalew i jest naprawdę fajnie !!!