UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
w sumie nawet w ostatnich czasach sporo też festynów i różnych imprez rodzinnych. Ale jak dla mnie to miasto jest niestety umierające. Małe perspektywy dla młodych ludzi przez co emigrują. Nie ma zbyt dużego wyboru uczelni praktycznie brak kierunków przyrodniczych a przecież nie każdy musi być humanistą. Jak już się wyjedzie nie bardzo chce się tu wracać chyba, że na starość albo w odwiedziny