UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
przeciez zawsze sie znajda jakies marudy, krytykanci, niedowiarki. boze jakie te elblaskie spoleczenstwo (przynajmniej czesc) skrzywdzone przez los - wiecznie nie te gwiazdy przyjezdzaja, za malo miejsca, za drogo, za malo informacji. .. marudzicie!