UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
trafilam tam przypadkiem, chcialam tylko "zajrzec" i. .. zostalam do konca. urzekl mnie glos artystki, bardzo przyjemny klimat zapanowal pod muszla. szkoda tylko, ze tak malo informacji o takich wartosciowych koncertach i tak malo lawek, ludzie musieli siedziec na skarpach. nastepnym razem przyjde z kocem:)
gagatek