UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Byłem do wieczora w Bażantarni i nikt takich wywiadów nie przeprowadzał. ciekawy jestem czy organizatorzy płacą "portEL'owi" za wymyślanie kłamstw, bo w cenniku ogłoszeń nie ma ceny za pisanie nieprawdy. Może autor tego artykułu coś napisze na ten temat.